قالب وردپرس

نسل دوم آیفون SE در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد

هنوز هم برخی از طرفداران اپل به این جمله اعتقاد خاصی دارند؛ یک صفحه نمایش ۴ اینچی تمامی احتیاجات شما را برآورده خواهد کرد.

آیفون SE با داشتن این ویژگی جای خاصی در بین طرفداران گوشی های اپل دارد، اما حدود ۲ سال از عرضه آن زمان می گذرد و شاید نیاز به یک نسخه جدید در این خانواده احساس می شود.آخرین خبرها حکایت از عرضه نسل دوم آی فون SE در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ دارند. گفته می شود نسخه جدید اندازه ۴ اینچی صفحه نمایش را حفظ خواهد کرد؛ هر چند برخی شایعات خبر از صفحه نمایش ۴.۲ اینچی آن می دهند. این گوشی از چیپ ست نسبتا قدیمی A10 که در آی فون ۷ استفاده شده بود ، بهره می برد که البته با وجود قدیمی بودن، در مقایسه با چیپست A9 به کار رفته در آیفون SE، پیشرفت بزرگی محسوب می شود.

جدای از اندازه صفحه نمایش، قیمت کمتر در مقایسه با دیگر آیفون ها نیز از جمله ویژگی های این سری محسوب می شوند، بنابراین استفاده از اجزای قدیمی دیگر آی فون ها می تواند توجیه خوبی داشته باشد. آیفون SE نیز خود مخلوطی از چیپست آی فون ۶S و تاچ آی دی آی فون ۵S بود. البته نباید انتظار صفحه نمایش بدون حاشیه ای همچون آی فون X داشته باشیم.براساس آخرین گزارش ها، نسل دوم آی فون SE در هند، به عنوان اصلی ترین بازار هدف این محصول، تولید شده و در همه کشورها عرضه می شود. با وجود تولید این گوشی و سه گوشی دیگر در سال ۲۰۱۸، خط تولید اپل سال شلوغی را پیش رو خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ