قالب وردپرس

جدول مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی

شرکت‌های اینترنتی در روز‌های گذشته اقدام به ارائه جدول‌هایی مربوط به طرح جدیدی برای اینترنت ثابت موسوم به اینترنت غیرحجمی کرده‌اند.

 

آخرین مهلت ISP های ایرانی برای ارائه طرح‌های خود ۱۲ آذر یعنی امروز بوده است و در روزهای گذشته، برخی از شرکت‌ها چند باری تصمیم گرفتند تا طرح‌هایی که منتشر کرده بودند را تغییر داده و آنها را رقابتی تر کنند.

 

رقابت میان شرکت‌های دارای مجوز FCP و ارائه خدمات بهتر به کاربران، هدف اصلی وزارت ارتباطات از اصلاح تعرفه‌های اینترنت ثابت بوده و به باور کارشناسان چنین حرکتی می‌تواند بازار اینترنت ثابت خانگی که در چند سال گذشته در حال کوچک‌تر شدن بود را دوباره به بازی برگرداند.

 

شرکت‌های ایرانسل و همراه اول و مبین نت و چند خدمات دهنده دیگر در چند سال گذشته به دلیل عدم بهبود شرایط اینترنت ثابت، موفق شده بودند تا بخشی از این بازار را به خود اختصاص دهند تا جایی که خود مدیران شرکت‌های اینترنتی عنوان کرده بودند که هر کدام ماهانه با ریزش تعداد زیادی کاربر مواجه می‌شوند. اما حالا بالاخره اینترنت ثابت اولین دگرگونی اساسی خود را پس از سال‌ها با تعرفه‌های جدید تجربه می‌کند.

 

شرکت‌های مخابرات ایران – شاتل – های‌وب – آسیاتک – پیشگامان – پارس‌آنلاین – فن‌آوا تا کنون بر اساس تعرفه‌های جدید جدول‌هایی را منتشر کرده‌اند که خلاصه و یک‌پارچه‌شده‌ی آنها را می‌توانید در جدول پایین مشاهده کنید:

در میان تمام شرکت‌های فوق تنها اپراتور «فن‌آوا» تا کنون از ارائه اینترنت شبانه رایگان صحبت به میان آورده و در حال حاضر هنوز شرکت دیگری بر اساس جدول‌های منتشر شده، تصمیم به ارائه اینترنت شبانه رایگان ندارد.

 

پیشنهاد نویسنده خرید اینترنت آسیاتک است 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ