قالب وردپرس

فیل اسپنسر می‌خواهد افراد بیشتری به تجربه بازی‌ها اقدام کنند

فیل اسپنسر، رییس ایکس باکس، در جریان لایو استریم کمپانی مایکروسافت در مورد فلسفه و اهداف خود در صنعت بازی‌ها صحبت و به نکات جالب توجه دیگری نیز اشاره کرد.

روز گذشته در جریان لایو استریم کمپانی مایکروسافتکه از طریق برنامه استریم Mixer در حال پخش بود،فیل اسپنسر، رییس ایکس‌باکس، در مورد فلسفهایکس باکس و شغل خود به سخنرانی پرداخت که در ادامه نگاهی به مهم‌ترین قسمت‌های سخنان او می‌اندازیم.

فیل اسپنسر ابتدا در مورد نحوه نام‌گذاری کنسول‌ ایکس باکس وان اس و کنسول تازه عرضه‌شده ایکس باکس وان ایکس نکات جالبی را بیان کرد:

اول از همه اعضای تیم بازاریابی ایکس‌باکس بر اساس تحقیقات انجام‌شده، چند اسم را به من پیشنهاد کردند، اما آنها دوباره به تحقیقات خود از بازار ادامه دادند و اسامی زیادی را به پیشنهادهای خود اضافه کردند؛ به طوری که من هنگام مطالعه آنها گیج شده بودم! [همراه با خنده]. اما دوستان من در بخش بازاریابی ایکس‌باکس روی سه نام متفاوت به جمع‌بندی نهایی رسیدند که من از بین آنها اسامی S و X را پسندیدم و آنها را برای خانواده ایکس‌باکس انتخاب کردم.

 

 

سپس مجری برنامه در مورد احساس فیل اسپنسر از جایگاه و پست خود در مایکروسافت و ایکس‌باکس سوالی را پرسید که رییس ایکس‌باکس در پاسخ او چنین اظهار نظر کرد:

فوق‌العاده است. تنها چیزی که واقعا ناراحتم می‌کند این است که گاهی با توسعه‌دهندگانی ملاقات می‌کنم که ایده‌های خارق‌العاده‌ای دارند اما نتوانسته‌اند کارشان را به‌خوبی به پایان برسانند؛ زیرا منابع انسانی، منابع مالی و زمان مناسبی را در اختیار نداشته‌اند و با شکست روبه‌رو شده‌اند. در مایکروسافت نیز تیم‌های زیادی روی ایده‌های خلاقانه مشغول کار هستند و این برای من بسیار هیجان‌انگیز است. گاهی اوقات آنها محصول یا خدمتی باکیفیت را به بازار عرضه می‌کنند، اما از اینکه تعداد کمی از افراد موفق به تجربه محتوای آنها شده‌اند، ناامید می‌شوند. اما این توسعه‌دهندگان پس از عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس انرژی تازه‌ای گرفته‌ و بسیار هیجان‌زده هستند؛ زیرا با سخت‌افزار جدید و افراد بیشتری در ارتباط و تعامل خواهند بود.

او در مورد جایگاه خود در مایکروسافت این‌چنین ادامه داد:

من عاشق کارم هستم و امیدوارم که این آخرین شغل من باشد. همکاران من در مایکروسافت بهترین افراد روی زمین هستند و از کار کردن کنار آنها واقعا لذت می‌برم. تیم‌ها، طرفداران و جامعه‌ای که با آن روبه‌رو هستیم بهترین قسمت‌ شغل من را تشکیل می‌دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ