قالب وردپرس

واکنش جیسون موموآ در برابر نقد های منفی جاستیس لیگ

جیسون موموآ یکی از ستارگان فیلم Justice League (لیگ عدالت) که نقش آکوامن را در این اثر ایفا می‌کند، در برابر نقدهای منفی این فیلم واکنش نشان داد.

جیسون موموآ که کاراکتر آکوامن را در فیلم Justice League ایفا کرده است هم دست روی دست نگذاشت و در جدیدترین مصاحبه کوتاه خود، به دفاع از این اثر و کارگردان آن یعنی زک اسنایدر پرداخت. او در جدیدترین گفتگوی کوتاه خود اینگونه به این موضوع پرداخت:

من تمام سعی خودم را کردم که تا جایی که می‌توانم از نظرات مردم و چیزی که به زبان می‌آورند دوری کنم. برخی از دوستان من می‌گویند که «فیلم لیگ عدالت کار خود را به خوبی انجام نمی‌دهد» و این قبیل حرف‌ها و نظرات به نوعی من را ناراحت و ناامید می‌کند. اما من نمی‌خواستم که به این مسائل توجه کنم. من نمی‌خواهم به نظرات بد و نقدهای منفی توجهی کنم. فکر نمی‌کنم که آنچنان که باید و شاید مفید باشد و کمکی هم نخواهد کرد.

من فیلم لیگ عدالت را دو بار تماشا کرده‌ام. حتی می‌توانم بگویم که دفعه دومی که آن را دیدم نسبت به دفعه اول بیشتر آن را دوست داشتم و علاقه‌ام نسبت به قبل بیشتر شد. من در واقع قصد دارم که آن را دوباره مشاهده کنم و این فیلم را هم به بچه‌هایم نشان دهم و هم به نوه‌هایم. من حتی دوست دارم که این فیلم را بار دیگر با جمعیت کاملی از مردم خوب تماشا کنم، یک جمعیت منظم و عادی نه همانند اولین بار نمایش فیلم در سینما. بنابراین من خیلی هیجان‌زده‌ام. شما نمی‌توانید مدام خود را قاطی مسائلی مانند «چرا این، چرا آن» کنید و فقط به این فکر کنید که «چرا اینگونه شد یا چرا آن اتفاق افتاد». من آخر این هفته به کنفرانس Wizard World Austin رفتم و یک هدیه خیلی خوب دریافت کردم. همانطور که می‌دانید این محل یک جای خیلی خوب با انرژی مثبت است و قاعدتا من تنها کسی نیستم که به جنبه خوب ماجرا و انرژی مثبت علاقه دارم. حال اگر مردم آکوامن و مدلی که ما او را روی پرده سینما به نمایش درآوردیم را دوست دارند باید بدانند که همه چیز توسط زک اسنایدر کارگردان این پروژه انجام شده و همه آنها زاییده فکر او بوده است. او از در آمد و گفت «من می‌خواهم آکوامن را به یک شخصیت خیلی خفن تبدیل کنم، یک سری چیزها را تغییر داده و افسانه‌هایی که درباره این پسر وجود دارد را عوض خواهم کرد».

علیرغم نقدهای منفی و مختلفی که در راستای فیلم لیگ عدالت منتشر شده است، اکثر غریب به اتفاق منتقدان بر این باور بودند که انتخاب جیسون موموآ برای نقش آرتور کری/آکوامن یکی از نقاط قوت و درخشان این اثر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ