قالب وردپرس

فیلم Star Trek کوئنتین تارانتینو با درجه سنی بزرگسال ساخته خواهد شد

طبق اطلاعات منتشر شده، فیلم جدید Star Trek که براساس ایده کوئنتین تارانتینو در حال توسعه است، با درجه سنی بزرگسال ساخته خواهد شد.

چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کوئنتین تارانتینو، کارگردان فیلم Pulp Fiction (پالپ فیکشن) و فیلم The Hateful Eight (هشت نفرت انگیز)، یک ایده برای فیلم جدید مجموعه پیشتازان فضا (Star Trek) دارد و او با همکاری جی جی آبرامز کارگردان فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد)، یک اتاق نویسندگان برای این پروژه تشکیل داده و ممکن است که تارانتینو کارگردانی فیلم Star Trek را بر عهده بگیرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این فیلم منتشر شده است.

طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، مارک ال. اسمیت، نویسنده فیلم The Revenant (از گور برخاسته)، گزینه اصلی و پیشتاز برای نوشتن فیلمنامه فیلم Star Trek است. لیندزی بیر و درو پیرس دیگر گزینه‌های کمپانی پارامونت و کوئنتین تارانتینو برای نوشتن فیلمنامه این فیلم هستند. علاوه بر این، فیلم Star Trek قرار است یک فیلم با درجه سنی بزرگسال باشد و باید خودمان را برای صحنه‌های بسیار خشن و خونین فیلم جدید این مجموعه آماده کنیم. ددلاین در ادامه اضافه کرد که تارانتینو ایده خود را با پارامونت و آبرامز به اشتراک گذاشته است و آن‌ها در حال همکاری با یکدیگر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ