قالب وردپرس

مایکل بی‌جردن دوباره با برادران وارنر همکاری می‌کند

مایکل بی. جردن بازیگر درام ورزشی «کرید» و همچنین فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» قصد دارد به زودی در جدیدترین پروژه سینمایی استودیو برادران وارنر به نام «تنها بخشش» (Just Mercy) مقابل دوربین برود.

طبق تقویم اکران برادران وارنر، قسمت دوم «کرید» از ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ آماده اکران می‌شود اما هنوز معلوم نیست با توجه به زمان فیلمبرداری پروژه، برنامه‌ریزی برای اکران آن به موقع پیش برود.

دستین کرتون کارگردان «موقتی ۱۲» (Short Term 12) کارگردانی و نویسندگی «تنها بخشش» را به همراه اندرو لنهام بر عهده دارد. جردن نیز با مشارکت جیل نتر، تهیه‌کنندگی فیلم را هم بر عهده گرفته است.

این پروژه سینمایی با اقتباس از کتابی تحت عنوان «تنها بخشش: داستان عدالت و رستگاری» ساخته خواهد شد که ماجرای واقعی برایان استیونسون وکیل جوان و بااستعدادی را به تصویر می‌کشد؛ کسی که دفاع از قشر ضعیف جامعه امریکا را بر عهده دارد و در راه برقراری عدالت در یک نظام قضایی پرنقص دست از مبارزه نمی‌کشد.

علاوه بر ایفای نقش و همچنین تهیه‌کنندگی در پروژه «تنها بخشش»، جردن اخیرا در تدارک ساخت اولین فیلم بلند تحت عنوان «ستاره‌ها زیر پای ما» است. او در مقام تهیه‌کننده چندین پروژه سینمایی نیز در دست تولید دارد. جردن ۳۰ ساله به تازگی بازی در فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» را به پایان رسانده است. او در این پروژه باز هم با رایان کوگلر سازنده قسمت اول «کرید» همکاری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ