قالب وردپرس

تاریخ اکران ریبوت فیلم Hellboy رسما اعلام شد

۹در طی چند ماه اخیر ما شاهد انتشار تاریخ اکرانی برای فیلم پسر جهنمی (Hellboy) بودیم که حالا به‌تازگی توسط خود کمپانی لاینزگیت تایید و به طور رسمی اعلام شده است.

چندی پیش دیوید هاربر، بازیگر سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) تصویر جدید و البته کاملا واضحی از شخصیت محبوبی که قرار است در فیلم Hellboy (پسر جهنمی) ایفا کند منتشر کرده بود که همزمان با همان خبر، تاریخ اکران احتمالی‌ای برای اثر هم منتشر شده بود. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون کمپانی لاینزگیت به‌تازگی تاریخ اکرانی را که چند ماه پیش برای فیلم پسر جهنمی منتشر شده بود تایید و باری دیگر به طور رسمی برای طرفداران این اثر اعلام کرد. همچنین اعلام شده که این فیلم دارای درجه سنی بزرگسال خواهد بود.

در طی چند ساعت گذشته، به طور رسمی اعلام شده که فیلم مورد انتظار Hellboy قرار است در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی ۱۳۹۷) روی پرده نقره‌ای سینماها به اکران عموم دربیاید. همچنین به‌تازگی خلاصه کوتاهی هم از این فیلم منتشر شده که حاکی از آن است که شخصیت اصلی داستان ما یعنی هل بوی قرار است در این اثر، در حالی که بین دو جهان گیر افتاده به مبارزه با جادوگری باستانی به نام نیمو یا همان ملکه خونین که موجودی انگلیسی و قرون وسطایی است و به‌شدت سعی دارد زمین و انسان‌هایش را نابود کند، بپردازد.

همانطور که در خبرهای گذشته اعلام شده بود، دیوید هاربر قرار است نقش قهرمان اصلی داستان یا همان پسر جهنمی این فیلم را ایفا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ