قالب وردپرس

دفاع کارگردان از حضور جانی دپ در «جانوران شگفت‌ انگیز»

هواداران پر و پا قرص مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» در حالی که شدیدا از حضور جود لا در نقش دامبلدور در دنباله «جانوران شگفت‌انگیز» استقبال کرده‌اند، نسبت به حضور جانی دپ در این فیلم واکنش منفی نشان داده و اظهار ناامیدی کرده‌اند.

 

ساله به نقد و نظرات منفی دامن زده است.

ییتس کارگردان چهار فیلم «هری پاتر» و همچنین سری مستقل «جانوران شگفت‌انگیز» درباره حواشی و جنجال‌های مربوط به انتخاب بازیگر نقش منفی این دنباله گفته است: «راستش معضل حال حاضر این است که افراد زیادی متهم به خیلی کارها شده‌اند، از سوی چندین و چند قربانی هم متهم شده‌اند و این روند وحشتناک و ترسناک است.»

ییتس همچنین در اشاره به درگیری‌های امبر هرد و جانی دپ و اتهام خشونت خانگی از سوی همسر سابق دپ توضیح داده است: «در مورد جانی، ظاهرا یک نفر سعی کرد با مطرح کردن ادعایی اعتبار او را زیر سوال ببرد. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این مردی که من هر روز می‌بینم لبریز از مهربانی و نجابت است و همین و بس. هر ادعایی هم که آن بیرون صورت گرفته باشد به هیچ وجه با این بشری که من مشغول همکاری با او هستم جور در نمی‌آید.»

کارگردان «جانوران شگفت‌انگیز ۲» تاکید کرده است مساله جانی دپ به هیچ وجه ربطی به جنجال‌ها و رسوایی‌های اخیر ندارد. در نتیجه از نظر او بیش از این بحث کردن درباره این موضوع جایز نیست و قضیه برایش تمام شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ