قالب وردپرس

موفقیت دنیای مردگان در گیشه ها

فیلم Coco، جدیدترین انیمیشن پیکسار، این هفته در آمریکا اکران شد و فروش فوق‌العاده‌ای داشت و سایر رقبای خود را به حاشیه راند. با هم، نگاهی به پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته در آمریکا می‌اندازیم.

۱. Coco

فیلم Coco، پیش از اینکه در آمریکا اکران شود، در بسیاری از کشورهای دنیا اکران شده بود. این فیلم در چین، دومین فیلم پرفروش کمپانی پیکسار است و با فروش ۴۸ میلیونی در مکزیک، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ این کشور شده است. این فیلم با فروش ۷۱ میلیون دلاری در هفته اول اکران خود، بالاتر از فیلم Justice League، در صدر جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته قرار گرفت.

۲. Justice League

اوضاع به هیچ وجه بر وفق مراد فیلم Justice League نیست. این فیلم نه تنها از بدترین فیلم‌های DCEU است، بلکه در گیشه نیز عملکرد خوبی ندارد و ممکن است خط پایان DCEU باشد. پیش‌بینی شده این فیلم، که با بودجه ۳۰۰۰ میلیون دلاری ساخته شده، ۱۰۰ میلیون دلار ضرر خواهد کرد. این فیلم در هفته دوم اکران خود، تنها ۴۰ میلیون دلار فروش کرده که برای فیلمی با این عظمت، یک فاجعه است!

۳. Wonder

فیلم Wonder، با وجود اینکه در سالن‌های بیشتری به نمایش در آمده، اما با ۱۷ درصد افت فروش همراه بوده است. با این وجود، این فیلم در هفته دوم اکران خود، ۲۲ میلیون دلار فروخته که رقم قابل ملاحظه‌ای برای این درام خانوادگی جمع و جور است. فروش این فیلم، تقریبا به ۷۰ میلیون دلار رسیده است.

Wonder

۴. Thor: Ragnarok

فیلم Thor: Ragnarok در هفته چهارم اکران خود، ۱۶ میلیون دلار فروش داشته و فروش کل آن در آمریکا، از ۲۷۷۷ میلیون دلار گذشته است.

۵. Daddy’s Home 2

فیلم Daddy’s Home 2 همچنان به خوبی می‌فروشد. این فیلم در هفته سوم اکران خود، ۱۳٫۲۲ میلیون دلار فروخته و فروش کل آن به ۷۲ میلیون دلار رسیده است. اگرچه بودجه ساخت فیلم ۶۹ میلیون دلار بوده، اما فروش این فیلم در سراسر دنیا، باعث شده تا آن را یک موفقیت تجاری بدانیم.

۶. Murder on the Orient Express

فیلم Murder on the Orient Express نیز در هفته سوم اکران خود، ۱۳٫۱۱ میلیون دلار فروخته است. اگرچه فروش این فیلم در حد انتظارات نبوده، اما مقدار قابل قبولی را در گیشه به دست آورده است و بعید نیست که باز هم شاهد ماجراهای هرکول پوارو، روی پرده نقره‌ای باشیم.

۷. The Star

فیلم The Star در هفته دوم اکران خود شش میلیون دلار فروخته است. فروش این فیلم در آستانه تولد حضرت عیسی مسیح، باعث شده تا بسیاری از خانواده‌های آمریکایی به تماشای آن بروند. این فیلم تا کنون، ۲۲ میلیون دلار فروش داشته است.

۸. A Bad Moms Christmas

فیلم A Bad Moms Christmas در هفته چهارم اکران خود، ۴٫۸ میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم تا کنون ۵۹۹ میلیون دلار فروخته است.

۹. Roman J. Israel, Esq.

فیلم Roman J. Israel, Esq.، با بازی دنزل واشنگتن (Denzel Washington)، در هفته دوم اکران، از وضعیت اکران محدود خارج شده و در ۱۶۶۹ سالن سینما به نمایش گذاشته شده است. با این حال، این فیلم ۴.۴ میلیون دلار فروخته و فروش آن به ۶ میلیون دلار رسیده است که با توجه به بودجه ۲۰ میلیون دلاری ساخت فیلم، چندان قابل توجه نیست.

۱۰. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم جدید مارتین مک‌دونا (Martin McDonagh) در سومین هفته اکران خود، با رشد ۲۹۹ درصدی مواجه بوده است. این فیلم، در این هفته، ۴٫۴ میلیون دلار فروخته و مجموع فروش این فیلم به ۷٫۶ میلیون دلار رسیده است.

Three Billboards Outside Ebbing Missouri

در زیر می‌توانید جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته را مشاهده کنید:

ده فیلم پرفروش هفته

نام فیلم هفته فروش هفته فروش کل بودجه
۱ Coco ۱ ۵۰ ۷۲
۲ Justice League ۲ ۴۱ ۱۷۱ ۳۰۰
۳ Wonder ۲ ۲۲ ۶۹
۴ Thor: Ragnarok ۴ ۱۶ ۲۷۷ ۱۸۰
۵ Daddy’s Home 2 ۳ ۱۳.۲ ۷۲ ۶۹
۶ Murder on the Orient Express ۳ ۱۳.۱ ۷۴ ۵۵
۷ The Star ۲ ۶ ۲۲ ۲۰
۸ A Bad Moms Christmas ۴ ۴.۸ ۵۹ ۲۸
۹ Roman J. Israel, Esq ۲ ۴.۴۴ ۶ ۲۲
۱۰ Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ۳ ۴.۴۰ ۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تاینی‌مگ